Iepirkšanās internetā ļauj Tev ietaupīt gan naudu, gan laiku. Mēs piedāvājam plašu dizainu sortimentu un patīkamas, izdevīgas cenas. Izvēlēto preci “liec grozā” un sekojot norādītajai informācijai, aizpildi laukus ar nepieciešamo informāciju (vārds, uzvārds, tel.nr., piegādes veids, adrese). Izmanto iespēju ievadīt papildus informāciju, ja tas ir nepieciešams, un apstiprini, ka esi iepazinie/usies ar Lietotāja līguma noteikumiem un tiem piekrīti. Pasūtījumus apstrādājam veikala darba laikā. Ja pasūtījums veikts citā laikā, tas visbiežāk tiks apstrādāts nākamajā darba dienā.

IEVĒRĪBAI!

* Avansa rēķina apmaksas derīguma termiņš ir 3 dienas no rēķina saņemšanas dienas (neieskaitot).

** Ja rēķins par pasūtītajām precēm netiek apmaksāts šo 3 dienu laikā vai nav bijis iepriekš norādīts (papildus informācijas laukā) cits samaksas termiņš, tad “DRUKO BALTIJA” darbinieks ar Jums sazināsies, lai noskaidrotu, vai pasūtīto/rezervēto preci nododam atpakaļ tālākai tirdzniecībai un rēķinu anulējam, vai vienojamies par citu- konkrētu apmaksas datumu. Tomēr, cerot uz abpusēji patīkamu sadarbību un cienot viens otra laiku un darbu, ja ir šaubas par spēju apmaksāt pasūtījumu vai nepārliecinoša vajadzība pēc iekārotās preces, lūdzam lieki pasūtījumus neveikt.

*** Apmaksātie pasūtījumi tiek izsūtīti katru dienu, reizi dienā no plkst. 13:00-15:00, tāpēc iesakām pasūtījumu apmaksu veikt uzreiz pēc rēķina saņemšanas vai dienas pirmajā pusē līdz pusdienlaikam, rēķinoties ar to, kāda ir Tava banka. SIA “DRUKO BALTIJA” apkalpo CITADELE BANKA.

**** Pasūtījuma piegādes/saņemšanas laiks no pasūtījuma apmaksas ienākšanas Uzņēmuma kontā ir 1 diena.

Atgriešanas nosacījumi

Katram pircējam ir tiesības atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā no saņemšanas dienas, ja prece neatbilst tai, ko pasūtījis pircējs, vai konstatēts brāķis. Uzsākot iegādātā pirkuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta. Preču iepakojums ir jāatver uzmanīgi, jo ar sabojātu oriģinālo iepakojumu prece netiek pieņemta atpakaļ. Atteikuma tiesības precēm ir spēkā tad, ja prece tiek atgriezta pilnā komplektācijā, ieskaitot oriģinālo preces iepakojumu. Iespējama apmaiņa pret līdzvērtīgu preci vai ar piemaksu, kā arī naudas atmaksa. Jebkurā gadījumā sūtīšanas izdevumus par atgrieztās preces atgriešanu sedz klients.
Tel.: 29247623

e-pasts: info@drukobaltija.com